Je lehký a kompaktní box na těžký náklad! Nová inovativní plastová přepravka je vysoce zajímavou alternativou ke konvenčním mřížovým boxům a dalším přepravkám z kovu nebo dřeva.

SLLehká ale současně stabilní a s rozměry, které odpovídají redukovaným velikostem dodávek. Díky standardním rozměrům 800 x 600 mm se dva boxy vejdou na plochu jedné euro-palety. Přepravky lze přizpůsobit individuálním požadavkům díky různým možnostem, kterými jsou volitelné víko, ližiny, barevné sloupky, které zajistí přehlednost nebo odebírací otvory na kratší nebo dlouhé straně.

Nosnost 500 kg, zatížení 1 500 kg!

500 kg váha obsahu

SL

... v jedné umělohmotné přepravce 800 x 600. Nové, velmi robustní  přepravky na těžké náklady z polypropylenu mají ve srovnání s mřížovými boxy nebo přepravkami z ocelového plechu výrazně menší hmotnost v prázdném stavu než podobné přepravní prostředky. Například přepravka na těžké náklady 800 x 600 cm SL86421 (celková výška 520 mm) váží pouze 13,6 kg a u přepravky SL86621 (celková výška 720 mm) je to jen 17,6 kg! Boxy SL86 mají ve srovnání s kovovými přepravkami podstatně nižší vlastní  hmotnost. Přesto může být náklad podobně těžký. 

Stohovatelné do 1500 kg staticky!

SL

... 3 přepravky po 500 kg

Díky standardním rozměrům 800 x 600 mm se dvě přepravky vejdou na plochu jedné euro-palety. Tyto přepravky se stohují podle hesla 1+3, což znamená, že na zcela dolní přepravku lze staticky stohovat až 3  přepravky po 500 kg – tedy celkem 1 500 kg. Dynamické zvýšení zatížení v průběhu přepravy činí 1 000 kg.

Odebírací klapka se snadným chodem

SL

... bez zaháknutí!

Boxy lze přizpůsobit individuálním požadavkům díky různým variantám vybavení a dalším možnostem.

Boxy SL86 se vyrábějí s uzavřenými stěnami a volitelně s robustními klapkami podle přání na čelní nebo podélné straně. Ke snadnému nakládání resp. jednoduchému odebírání v oblasti kompletace nebo v montážní oblasti lze klapky zavírat jednou rukou a díky promyšlené konstrukci závěsů je vyloučeno nepříjemné zaháknutí.

Koncepce dvou barev 

SL

... pro ještě vyšší pořádek!

Hodná povšimnutí je možnost mít provedení s rohovými sloupky přepravky v alternativních barvách.

Tyto přepravky lze například používat v různých funkčních oblastech a rozlišovat díky různému uspořádání barev, nebo je lze zvláště dobře přizpůsobit barevnému designu podniku.

Minimální počet kusů na dotaz.

Čisté a bezpečné

SL

... pro moderní zásady výroby!

Hladké vnitřní stěny přepravek jsou jen málo náchylné ke znečišťování a navíc je lze velmi snadno čistit. Díky uzavřené konstrukci nemohou dovnitř pronikat nečistoty a unikající kapaliny nebo oleje uvnitř přepravky se nemohou dostat do prostředí.

Optimální velikost boxu

SL

... zejména v prostředí štíhlé výroby!

Přednosti této nové řady jsou zvláště patrné především v prostředí štíhlé výroby.

Vývoj přepravky se základními rozměry 800 x 600 mm je logickým přizpůsobením skutečnosti, že velikosti dávek ve výrobě a montáži jsou stále menší. Existující GLT a mřížové boxy jsou proto často jen zčásti zaplněné. To opět znamená plýtvání v podobě nevyužitého místa při stejné potřebě plochy. Prázdnými přepravkami lze ručně pohybovat a díky tomu jsou také optimální při výrobě bez zakládacích vozíků.

Fotogalerie

SL

SL

SL

SL

SL

SL

 

Ke stažení

SL katalog