BITO se věnuje zcela individuálně požadavkům zákazníka.

Naši vývojoví inženýři a konstruktéři pracují cílevědomě podle požadavků zákazníka. Představujeme Vám symboly BITO plus, které naleznete u jednotlivých sérií BITOBOXů.

 Záruka 5 let

Všechny přepravky označené tímto symbolem mají záruku 5 let, což je o mnoho víc, než vyžaduje zákon.

 Různé barvy

Spoustu boxů a přepravek je dostupných v různých barvách. Při objednávce nad 200 ks pro Vás vyrobíme boxy v kterékoli barvě si budete přát.

 Zdravotní nezávadnost

Všechny boxy označené tímto symbolem jsou bezpečné na uskladnění a transport balených potravin.

 Antistatický materiál

Všechny boxy a přepravky s ESD symbolem jsou vyrobené z antistatického materiálu na ochranu elektronických součástek a komponentů před elektrickým výbojem.

REcyklovatelné

Nepoužité plastové přepravky a boxy jsou recyklovatelné. Regranulát je potom použitý na speciální produkty. Boxy a přepravky označené tímto symbolem jsou vyrobené z regranulátu.

 PP

Polypropylén zaručuje dlouhou životnost, je odolný vůči většině kyselin a lihům, organickým rozpouštědlům a tukům. Mimo to je bez zápachu, je šetrný k pokožce a bezpečný pro potraviny a je receklovatelný.

 PP-RE

Tento symbol označuje přepravku, která je vyrobena z recyklovatelného polypropylénu.

 PS

Polystyrol je vysoce pevný materiál, dostupný také v transparentní verzi.

 Tepelná odolonost

Tepelná odolnost může být důležitým faktorem nejen kvůli uskladnění, ale také pro způsob čištění. Tento symbol označuje minimální a maximální teplotu.

 Průhyb dna

Boxy a přepravky musí splňovat přísné požadavky, jedním z nich je průhyb dna. Při průhybu jsou přesné limity, které nesmí být překročené na automatické sklady. Tento symbol ukazuje maximální průhyb dna boxů.