Společnost BITO se může pyšnit příchodem nováčka v kategorii plastových přepravek. Nový U-Turn vyniká svými parametry, díky kterým je možno jej stohovat nebo – po otočení o 180° - vkládat. Možností vkládání ušetří až 64% místa a svým vnitřním objemem nabídne až o 20% navíc, oproti ostatním stohovacím přepravkám a to při zachování stejných vnějších rozměrů. Stabilita a nízká hmotnost jsou dalšími parametry, kterými si získal naše srdce. U-Turn je tak trochu náš superhrdina. Pojďme se na něj podívat blíž.

Díky speciálně tvarovaným stěnám si můžete vybrat, zda budete přepravku stohovat, nebo vkládat. Od rozhodnutí k realizaci stačí pouze přepravku o 180° pootočit.

Kolmé a ve třech stupních dimenzované stěny zajišťují velký vnitřní objem. Možnost výběru varianty dna činí U-Turn využitelnou jak pro manuální, tak i automatizovanou manipulaci. K dispozici je varianta hladkého, žebrovaného nebo dvojitého dna. Pro větší stabilitu a pevnost přepravka U-Turn v oblasti rukojeti, dna a vrchní části zpevněna. U-Turn je opatřen nasazovacím víkem, který je možno ve středu složit a vložit prázdné přepravky.

U-Turn je k dispozici v rozměrech 600 x 400 x 320 mm. Výroba v dalších velikostech je v přípravě. Nejvíce si zde přijdou na své milovníci pořádku a barev. Rozlišování zboží nebylo nikdy jednodušší, a to díky dostupnosti v barvě zelené, modré, červené a šedé.