VIDEO: Nový BITO Kanban systém

Boxy na C-díly CTB jsou stabilní víceúčelové přepravky přizpůsobené standardním regálovým rozměrům.

Jsou vybaveny dávkovačem zabraňujícím nechtěnému sesunu dílů, předním okénkem pro odebírání malého množství dílů a držákem na etikety.

Řešením šetřící místo i čas je nový BITO-kanban systém, kombinace policových regálů a přepravek CTB na C-díly, jehož regálové pole má nosnost až 1 300 kg.

Jedinečná, enormně stabilní a víceúčelová přepravka je přizpůsobena standardním regálovým rozměrům, nedochází tedy k žádné ztrátě místa v regálech. Box pro C-díly je vybaven dávkovačem, který zabraňuje nechtěnému sesunu dílů, dále předním okénkem, které se dá jednou rukou stáhnout dolů a tím lze odebírat malé množství přímo z boxu bez nutnosti jeho celkového vysunutí, což umožňuje kompletní využití objemu přepravky. BITO CTB boxu nechybí ani držák na etikety, který zajistí snadnou orientaci.

Záruka 5 let Barvy

Výklopný dávkovač

 Box CTB

Stahovací okénko

 Box CTB

Odebírání zepředu 

 Box CTB

Odebírání zvrchu 

 Box CTB

Nový BITO – kanban systém

Nový BITO – kanban systém šetří místo i čas. Kombinace BITO policových regálů s ultra tenkými policemi a novými přepravkami CTB na C-díly plní všechny požadavky moderního kanban principu. Regál s utra tenkými policemi ušetří o 25% víc skladovací plochy na policích, které jsou vysoké 20 mm a mají nosnost 100 – 150 kg, jedno regálové pole má potom nosnost až 1300 kg. Regály je možno rozšířit o přídavné pole, všechny díly jsou lehce pozinkovné a plně kompatibilní s jinými BITO policovými systémy.

Box CTB 

Příslušenství 

Dávkovač CDS

 Box CTB

Zabraňuje úniku malých dílů, pokud jsou přepravky nakloněné nebo je otevřené kontrolní víko.

Zabezpečovací úchytka

 Box CTB

Dodatečně doplnitelné, pružné pojistné/přenosné ramínko resp. madlo z pozinkované oceli, slouží na uchycení šikmo postaveného boxu v regálu a jako držadlo na nošení zamezuje nechtěnému vytažení z regálu, zasunutím do regálu a stohováním se samočinně sklápí.

Příčné dělítko

 Box CTB

Umožňuje rozdělení přepravky na dvě samostatné zásobní jednotky.

Nalepovací folie

 Box CTB

Samolepící folie, následně snadné odstranění samolepek.