KLT boxyKLT boxy jsou malé přepravky splňující požadavky moderního automatického skladování.

Mají robustní konstrukci s rohovými sloupky, 3 vyhotovení dna (standardní, žebrované, dvojité) a hodí se také pro velké zatížení. KLT boxy využívá dopravní technika, sklady, komplementace i ruční manipulace.

Náleží k nim bohaté příslušenství. S víkem i bez víka je lze bezpečně stohovat do 500 kg.

Požadavky moderního skladování 

Splňují ideálním způsobem malé přepravky „KLT" značky BITO. Díky své robustní konstrukci s rohovými sloupky a třemi různými vyhotoveními dna se hodí také pro velké zatížení.

Variant s mimořádně pevným žebrovaným dnem a s připevněným dvojitým dnem umožňuje dodržení i velmi malých tolerancí při konstrukci regálů automatického skladu drobného materiálu. Jen takto je v automatickém skladu drobného materiálu umožněné jejich bezporuchové používání, s úsporou místa a s rozličnými regálovými obslužnými zařízeními.

Záruka 5 let Barvy ESD ESD Teplota Zdravotní nezávadnost Zdravotní nezávadnost

Vhodná pro...

Dopravní technika

 KLT boxy

Hladký pojezd po všech dopravnících. Výborný pojezd po válečkových drahách, na pásových a řetězových dopravnících a přepravních mechanismech atd.

Sklad/kompletace

 KLT boxy

Kompletační a skladovací přepravka do ručně i automaticky obsluhovaných skladů. Její vlastnosti co se týče průběhu spádovými regály na kusové zboží jsou velmi dobré.

Přeprava

 KLT boxy

Svými rozměry přizpůsobenými skládáním na paletu běžné velikosti umožňují plné využití ložného prostoru. Velmi bezpečné stohování do 500 kg – s víkem i bez víka.

Ruční manipulace

 KLT boxy

Přepravka má ergonomicky tvarovaná držadla, za která se dá – i v kompletně naplněném stavu – pohodlně zvednout a přenášet.

Varianty dna

Standardní dno

 KLT boxy

Průhyb dna ≤ 5 mm, průhyb dna max. 3% diagonály přepravky při zatížení 30 - 50 kg (podle rozměrů přepravky). Všechny hodnoty platí při rovnoměrném zatížení a teplotě v místnosti 23 °C a manipulací na delší straně v AKL!

Žebrované dno

 KLT boxy

Max. průhyb dna ≤ 1 mm při zatížení 50 kg Všechny hodnoty platí při rovnoměrném zatížení a teplotě v místnosti 23°C a manipulaci na delší straně v AK L!

Dvojité dno

 KLT boxy

Max. průhyb dna ≤ 1 mm při zatížení 75 kg. Všechny hodnoty platí při rovnoměrném zatížení a teplotě v místnosti 23°C a manipulaci na delší straně v AKL!

Bezpečné stohování

 KLT boxy

Je kompatibilní se všemi běžnými stohovacími přepravkami a přepravkami VDA jiných výrobců. Velmi bezpečné stohování do 500 kg – s víkem i bez víka.

Příslušenství

Samostatné víko

 KLT boxy

Uzavírá celý stoh přepravek a dá se použít jako samostatné víko, vhodné pro páskovací a balící automaty.

Plomby

 KLT boxy

Plomby s odtrhovací sponou, vhodné pro všechny XL/KLT přepravky kromě přepravky 800 x 600 mm, červená barva.

Etikety

 KLT boxy

Perforované štítky na bílém DIN A4 - listy 140g/m², 25 DIN A4 - listů v balení, barva bílá.

Poklop na palety

 KLT boxy

Na zakrytí kompletního nastohovaného celku.

Kapsa na etikety

 KLT boxy

Pro permanentní střídání informací, silná přilnavost pásky, barva průhledná.

Dělící lišty

 KLT boxy

Z černého PP -RE , zasouvací lišty dodáváme ve standardních délkách, pilkou na dřevo nebo kov se dají zkrátit podle potřeby.

Přepravní vozík

 KLT boxy

Se 4 otočnými kolečky, pod jednu stohovací euro přepravku 600 x 400 nebo pod dvě stohovací euro přepravky 400 x 300 mm, rám z polymidu zesíleného skelným vláknem.

Vkládací box

 KLT boxy

Lze uložit několik různých položek v jednom kontejneru.