Zvýšení efektivity skladování ve společnosti ZVL AUTO spol. s.r.o.

Společnost ZVL AUTO spol. s r. o. se zabývá výrobou kuželíkových ložisek do převodovek, náprav, retardérů, traktorů, kombajnů, jakož i jiné zemědělské techniky, zemních strojů, nákladních automobilů a strojírenským průmyslem jako takovým.

Publikováno: 19. 7. 2019

Velkoobjemové přepravky BITOBOX SL86 pro AGROSTROJ Pelhřimov, a.s.

Založení firmy AGROSTROJ Pelhřimov se datuje roku 1896, kdy z malé opravárenské dílny roste firma dnešních rozměrů a v roce 1990 vzniká akciová společnost AGROSTROJ Pelhřimov. Dnes už je však největší univerzální kooperující společností v Evropě a největším výrobcem zemědělských strojů v České republice.

Publikováno: 1. 11. 2018

Nový superhrdina v kategorii plastových přepravek – U-Turn

Společnost BITO se může pyšnit příchodem nováčka v kategorii plastových přepravek. Nový U-Turn vyniká svými parametry, díky kterým je možno jej stohovat nebo – po otočení o 180° - vkládat. Možností vkládání ušetří až 64% místa a svým vnitřním objemem nabídne až o 20% navíc, oproti ostatním stohovacím přepravkám a to při zachování stejných vnějších rozměrů. Stabilita a nízká hmotnost jsou dalšími parametry, kterými si získal naše srdce. U-Turn je tak trochu náš superhrdina. Pojďme se na něj podívat blíž.

Publikováno: 4. 9. 2018

Regálový BITOBOX RK – perfektní pro uskladnění drobných dílů

Regálový BITOBOX RK, který je dodáván ve třech šířkách, třech výškách a čtyřech délkách, je ideální na skladování malých částí.

Publikováno: 22. 7. 2015

Přepravky BITO s termoizolačním systémem

Model podnikání eCommerce dobývá obchod s potravinami. Podobně jako v případě elektroniky si na internetu objedná zákazník zboží u různých poskytovatelů a nechá si ho přivézt přímo domů. 

Publikováno: 6. 2. 2015