RK boxyRegálové boxy RK jsou perfektně přizpůsobené BITO regálům.

Skladovací a manipulační přepravka RK je ideální na skladování malých částí. Má velký objem, vysokou pevnost, množství příslušenství (příčné a podlouhlé dělítko, protiprašné víko, ochrannou fólii) a další výhody.

Zabezpečovací / nosná úchytka zajišťuje pohodlnou manipulaci. Pevný policový regál může obsahovat 40 – 112 boxů RK.

Perfektně přizpůsobené do BITO regálů, skladovací a manipulační přepravka RK je ideální na skladování malých částí. Velký objem, vysoká pevnost, množství příslušenství a další výhody. Zabezpečovací / nosná úchytka zabezpečuje pohodlnou manipulaci.

Záruka 5 let PP ESD Zdravotní nezávadnost

Příslušenství

Příčné dělítko

 RK boxy

Z průhledného materiálu, velikost popisného pole odpovídá velikosti cedulek vytisknutelných na PC, přestavitelnost v rastru po 44 mm, stabilní upevnění v drážkách, podstava v podobě žlábku usnadňuje odběr velmi malých předmětů, vč. etikety

Podlouhlé dělítko

 RK boxy

Stabilní podélná přihrádka z oceli k rozdělení přepravky na dva nebo tři díly.

Protiprašné víko

 RK boxy

Z průhledného plexiskla, s uchopovacím otvorem

Ochranná folie

 RK boxy

Z čirého materiálu, chrání štítky proti znečištění a poškození.

Bezpečnostní úchytka

 RK boxy

Dodatečně doplnitelné, pružné pojistné/přenosné ramínko resp. madlo z pozinkované oceli, slouží na uchycení šikmo postaveného boxu v regálu a jako držadlo na nošení, zamezuje nechtěnému vytažení z regálu, zasunutím do regálu a stohováním se samočinně sklápí.

Policový regál s RK boxy

 RK boxy

Nosnost police: 50 kg, nosnost pole: 500 kg, stojné rámy, traverzy a police leskle pozinkované, police se zarážecí hranou, 1 zpevňující traverza, 1 diagonální výztuha vč. regálových boxů, boxy v barvě holubí modř. Různé varianty se 40, 56, 64, 112 boxy RK.